Legionárska 10, 811 07 Bratislava, Slovensko
reding@reding.sk
02 32 600 111

Zo života REDINGU

REDING > Zo života REDINGU
  workshop-2209239_1920
  Školenia

  Zamestnanci sa pravidelne zúčastňujú školení, vďaka ktorým získavajú nové prístupy vedúce k vyššej efektívnosti, spokojnosti zamestnancov ale aj zákazníkov. Školenia prebiehajú pod dohľadom kvalifikovaného školiteľa, s dlhoročnou praxou a skúsenosťami v oblasti obchodného manažmentu a procesov smerujúcich k dosahovaniu stabilných výsledkov.

  Teambuildingy

  Vedenie spoločnosti REDING si plne uvedomuje význam vzdelávania aj mimo pracoviska. Vytvára svojím zamestnancom čo najlepšie podmienky pre čerpanie nových informácií, rozvoj kreativity a budovanie tímu a tímovej spolupráce, ktorá je veľmi dôležitá pri riešení najrôznejších situácií a problémov. Svojích zamestnancov tak učí zvládať krízové situácie, rozvíjať kreativitu a komunikačné schopnosti, aby sa naučili pracovať efektívne a produktívnejšie, bez toho aby im chýbala dobrá nálada, zábava a celkovo pozitívna atmosféra.

  birm
  teambuilding
  Birmingham 2019

  V dňoch 6.-8.11.2019 sa uskutočnila zahraničná exkurzia do Birminghamu pod názvom „Rezidenčné bývanie v centre mesta“. Birmingham je druhým najväčším mestom Veľkej Británie. Má približne 2,6 miliónov obyvateľov. V rámci exkurzie sme navštívili rezidenčné bývanie 105 Broad Street v centre mesta. Birmingham je známy svojou sieťou kanálov, ktorá sa začala budovať v polovici 18. storočia a slúžila na transport surovín. V súčastnosti je to jednou z hlavných atrakcií mesta. Po obhliadke mesta sme sa zabavili na futbalovom zápase európskeho pohára medzi ŠK Slovanom Bratislava a Wolwerhampton Wanders FC,